SEPA ÄRIKESKUS

3 17Sepa Keskus on Tartus tegutsev kaubanduskeskus, kus kaubeldakse peamiselt  tööstus ja tarbekaupadega. Tööajal parkimine keskuse territooriumil on tasuta. Lisaks kaubandusele on Sepa Keskuses ka hulk büroosid.

Hea asukoht on eduka äri eelduseks. SEPA Ärikeskus asub suurepärases paigas. 
Kohe kasutusvalmis tööruumid suurima tugiteenuste valikuga vastavalt Teie soovile, et tööd kohe alustada.

VAATA LÄHEMALT

SEPA KESKUS

Tartu-sepa-keskus-yldSepa Keskus on Tartus tegutsev kaubanduskeskus, kus kaubeldakse peamiselt toidu, tööstus ja tarbekaupadega. Oleme valmis saanud uue juurdeehituse SEPA TURU kauplejatele.  Meie keskuses on avatud RIMI SUPERMARKET'i toidupood, BENU apteek, lillekiosk, juuksurisalong jpt. uusi kaupade ja teenuste pakkujaid.

Peamised kaubagrupid on: riided, jalatsid, kodukaubad, autokaubad, tööriistad, spordikaubad,  jahi- ja matkatarbed, tehnika, ehituskaup jpm.

VAATA LÄHEMALT

UUS koduleht on avatud!

3 17

Avatud meie uus koduleht. SEPAkeskus-el on rõõm teatada, et meil on valminud uus kodulehekülg. 

Meie kodulehe eesmärk on muuta kogu meiega seonduv informatsioon lihtsalt ning mugavalt kättesaadavaks.

Oma kodulehel toome sinuni kõik meie keskuses seonduva ning postitame ülevaateid nii möödunud sündmustest kui ka informeerime tulevatest üritustest.

Ootame kõigilt  informatsiooni, kui leiate vea mõnedes fakti- või kontaktandmetes. Peame oluliseks Teie täienduste ja uuenduste sisestamist esimesel võimalusel. Kodulehekülg on pidevalt arenev protsess ja kõik teie ettepanekud selle täiendamiseks on meile kõigile vajalikud.

Kohtumiseni SEPA Keskuses.